Kategórie      

Dodacie podmienky

Úvod Dodacie podmienky

Dodacie podmienky

1 Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho expedované v čo najkratšom termíne. Dodanie niektorých pomôcok môže byť v rozmedzi 3 - 6 týždňov , nakolko sa môžu vyrábať na mieru, alebo môžu byť viazane dodávateľskými podmienkami vyrobcu ( dodávatela),ktorý ich može začať vyrábať až na základe objednávky.

 

2 Každý zákazník je informovaný o všetkých zmenách v stave objednávky emailom.

 

3 Tovar je dodávaný prostredníctvom Slovenskej pošty na adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Zásielka s tovarom vždy obsahuje faktúru.

 

4 Tovar je k dispozícii aj k osobnému odberu v prevádzke  spoločnosti ERAJJ s.r.o. Dopravná č. 8, 831 06  Bratislava po vzájomnej dohode.

 

5 Vlastnícke právo k výrobkom prechádza na kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením kúpnej ceny.

 

6 Tovar dodávame výlučne na území Slovenskej republiky.

 

7 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.

 

Veríme že sme Vás neodradili pri nákupe našich  tovarov,  nakoľko tovar ponúkaný na strankach www.ERAJ.sk je špeciálny a je  určený pre zdravotne postihnutých, preto sa snažíme vyjsť v ústrety   zákazníkovi hlavne telefonickým, alebo osobným kontaktom.

Copyright 2015 - 2024 © Servis zdravotných pomôcok a zariadení